| anonim_4396 a întrebat:

Am observat in ultima vreme un lucru socant!

Din ce in ce mai multi baieti au influente gay... Numai in clasa la mine cat se mai pipaie se ating prin anumite locuri straight face Pe strada de 5, 6 ori pe zi tot vad cate doi baieti tinandu-se de mana, sarutandu-se etc... De ce a ajuns lumea asa rau? big grin Adica nu vreau sa jignesc, dar asa este!

Ma refer exclusiv la adolescenti!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa si cu fetele..sunt o gramada de fete lezbi..numai pe tagged ce am vazut..erau mai mult de jumate care ziceu ca isi doresc o relatie cu o fata.da.

4 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Se cred "emancipati" daca lasa poponarii sa faca ce vor

| VanillaBl a răspuns:

Eu zic sa iti vezi de treaba ta si lasa-i pe ceilalti sa faca ce vor, la urma urmei nu ai ce sa faci decat sa ii ignoriwinking

| SMarius a răspuns:

Ooo...deci ma sperii! eu n-am vazut inca asa ceva, si nici nu-mi doresc! Trebuie sa vina sfarsitul lumii...si nu ala de care vorbesc mayasii, ala de care vorbeste Biblia!

| anonim_4396 explică (pentru SMarius):

Inseamna ca nu cunosti adevarata fata a lumii..Asta de ce a zis el este nimic.Dar ce se afla in umbra este ceva de neimaginat..Profetiile din Biblie se implinesc. Odata cu venirea lui Antihrist si formarea unui guvern unic mondial va veni si sfarsitul lumii.