| R3dEyE a întrebat:

Sall TPU, am si eu o intrebare in principal adresate fetelor. Nu pot spune ca am o problema cu fetele in general le fac sa rada le ascult etc. Dar eu cred ca nu le impresionez destul si ma refer si la colegele de clasa asupra carora mi-am facut o imagine pozitiva. Am observat in ultima perioada ca fetelor incepe sa le placa baieti care le enerveaza, baieti care le pune mana in anumite locuri, care le ia in brate fara nici un moriv. Insa eu sunt genu mai timid si mi-e frica sa fac aceste lucruri ca sa nu par un enrvant. Deci ce sa fac? Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Să le pună mâna în anumite locuri? Astea nu-s fete serioase. Curve, să zic aşa.
Găseşte-ţi o fată bună, cuminte, pe care să o respecţi şi să te respecte. Timiditatea se va duce imediat ce găseşti o fată calumea. Nu face ceva ce nu poţi.Nu încerca să pari îndrăzneţ dacă nu eşti.Va ieşi tocmai pe dos, vei părea disperat.
Până atunci, fii prietenos cu cele care merită, mai ia-le de mână, ai grijă de ele şi-ţi vei găsi şi tu una care să merite.

4 răspunsuri:
| florg78 a răspuns:

Fi doar tu insuti, lasa ca totul sa vina de la sine, altfel fortand nota ai deveni penibil, sunt si fete care nu apreciaza in mod deosebit ce ai descris tu mai sus.

| Keyko a răspuns:

Sa fi sigur ca daca sunt acelea sunt fete decente, nu accepta sa primeasca... de la oricine. tu incearca sa fi langa ele, sa le faci sa rada (noi fetele aforam asta), sa le mai iei si tu in brate, dar acum nu fi si tu prea tupeist si sa te apuci sa le spui lucruri indecente rolling on the floor

| Blu3Smyle a răspuns:

Exact asa sunt si eu deci sfatul meu e doar teoretic laughing da cam asa este dar fi mai tupeist adica mai fale o gluma dar nu cum faci inainte cred mai asa... laughing nu le mai baga in seama asa mult nu stiu daca iti este rusine sa faci ce fac altii esti baiat cuminte deci fii cum esti nu te schimba pentru altcineva pentru ca relatia nu o sa dureze mult si pe tine o sa te doara. :* Succes!

| Boom39 a răspuns:

Scrii prea mult.laughing Si incearca Sa fi mai "tupeist" si Sarutale Funda?