| anonim_4396 a întrebat:

Am observat in ultima vreme un lucru socant!
Din ce in ce mai multi baieti au influente gay... Numai in clasa la mine cat se mai pipaie se ating prin anumite locuri straight face Pe strada de 5, 6 ori pe zi tot vad cate doi baieti tinandu-se de mana, sarutandu-se etc... De ce a ajuns lumea asa rau? big grin Adica nu vreau sa jignesc, dar asa este!
Ma refer exclusiv la adolescenti!

Răspuns Câştigător
| Ayskle a răspuns:

Pai pentru ca lumea are o minte mai deschisa acum.Si pana in antichitate erau gay dar nu se auzisera de vreunul. Oricum am si poponari prin clasa plus ca adolescenti incearca sa isi defineasca orientarea sexuala.
Phuu ce ma enerveaza cand trebuie' sa dau explicatii elecvente.; P

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unde traiesti? ma duc sa i-au pusca...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing Top Secret!

| Raiden a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma duc sa IAU pusca poate.

| anonim_4396 explică (pentru Raiden):

Da, super, deci uite ce a ajuns intrebarea mea, contraziceri gramaticale, am sa o mai pun odata!

| Raiden a răspuns (pentru anonim_4396):

Sky, ce vrei tu de fapt sa aflii? te ajuta cu ceva sa stii de ce-s multi gay pe strada?

| anonim_4396 explică (pentru Raiden):

Ai dreptate

| anonim_4396 explică (pentru Raiden):

Dar de cand trebuie sa iti dau eu tie raportul de ce anume ma intereseaza. Tu puteai sa taci si era mai bine. Nu mai incerca tu sa provoci lumea asa fara rost.

| Raiden a răspuns (pentru anonim_4396):

Sky eu nu incerc sa provoc pe nimeni, as vrea sa-ti dau un rasp la intrebarea ta, da-mi e ca nu-l vei intelege.

| anonim_4396 explică (pentru Raiden):

Raspunzi la intrebare tot cu o intrebare? Dar totusi sa iti raspund: daca nu ma interesa nu mai intrebam. Asta nu e raspuns la intrebare. Tu te-ai bagat pur si simplu in seama!

| MeDeyutssa a răspuns:

Nu stiu unde stai tu, dar la mine nu se intampla asta!