| madalinbb19 a întrebat:

Am patit ceva ce nu va doresc sa patiti niciunul, in 27 decembrie am intrat pe o fata pe Facebook, am vorbit cu ea si nu stiu dar am ajuns sa o plac destul de tare am mai vorbit cu ea si in 28 decembrie (totul a pornit de la o poza cu un peisaj si am intrebat unde ii facuta, dupa aia am vorbit de revelion, a zis ca si-l petrece acasa si ca nu are plan etc si...) ...in noaptea de 28 spre 29 evident ca nu am dormit ci ma gandeam cum sa fac sa o invit in oras si chiar unde imi voi petrece revelionul cu ea; cand intru in 30 decembrie pe Facebook cu gandul sa intru pe ea, am scapat telefonul din mana, ea a postat o poza cu iubitul ei la munte (prima poza pe Facebook cu iubitul ei, eu evident ca am verificat profilul ei si nu era indiciu ca are iubit), a reusit sa imi strice toata buna dispozitie, nu vreti sa stiti cum m-am simtit mai ales ca zicea ca de revelion va fi acasa si alte chestii, as vrea sa imi dati ceva sfaturi de incurajare happy

10 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Mai bine nu căuta să ai nici o preitenă până nu ești pregătit din toate punctele de vedere ca în viitorul apropiat să te căsătorești.Nu merită să te expui la șocuri emoționale perodice, doar pentru că e la modă să ai o preitenă.

| RAY a răspuns:

Esti prea credul, prea disperat dupa fete

| madalinbb19 explică (pentru RAY):

Sa stii ca nu is disperat ...adica sa nu crezi ca ma dau nonstop la fete, doar cauneori cand imi sare in ochi una clar ca as vrea sa fiu cu ea.

| RAY a răspuns (pentru madalinbb19):

Aia sunt hormoni man, daca e fata frumoasa va vrea un baiat frumos, esti o fiinta rationala gandeste

| Alicezzz a răspuns:

Pe viitor prima intrebare intr o conversatie sa fie : ai prieten?
Nu iti face iluzii ca o sa ai deziluzii! Asta este viata...capul sus si mergi inainte! Bafta in Noul An!

| madalinbb19 explică (pentru Alicezzz):

Mersi... totusi nu pare un pic jenant sa intru si : Ceau Alice, ai iubit?

| Alicezzz a răspuns (pentru madalinbb19):

Da asa este...devine penibil. Ok. Sa nu fie prima intrebare... sa fie a 5a intrebare. Oricum pe viitor intr o discutie cand cineva te intereseaza incearca in timpul discutiei sa atingi si subiectul asta. Oricum sunt multe fete care chiar daca au prieten, mint si nu recunosc!

| madalinbb19 explică:

Oricum am ajuns la concluzia ca sunt urat, adica nu am avut niciodata succes la femei... port ochelari si par un tip serios, fosta iubita zicea ca nu si-a imaginat ca va putea fi cu mine mai ales ca is frumos si credea ca am prietena .....deci asa ceva, nici nu mai stiu ce sa cred.

| Lola203 a răspuns:

Ai vorbit o zi cu ea si ti-a dat toata lumea peste cap cand ai aflat ca are iubit? Nu te supara, dar e mega ciudat. In primul rand, nu ai intrebat-o daca are iubit, deci ea nu a avut cum sa-ti spuna, ar fi fost total aiurea ca in mijlocul conversatiei sa-ti spuna ca are iubit, nu te privea pe tine. Avand in vedere ca vorbeati de cateva ore nu cred ca ati ajuns la acel nivel al conversatiei in care ea sa-si dea seama ca o placi. Cat despre faptul ca ti-a zis ca nu are planuri de revelion, e posibil sa fi decis in ultima clipa ce va face, este foarte posibil. Si eu m-am decis pe 30 ce voi face, deci...

| alexymani a răspuns:

Haide, fii serios n-are nimic. mai sunt fete\femei pe Facebook

Ea nu e speciala.