| madalinbb19 a întrebat:

Se pare ca anul 2017 il incep prost ....am vorbit 2 zile cu o fata pe Facebook, vorbea ok cu mine, insa mi se parea suspect ca nu imi punea intrebari ci doar eu ii puneam ei... ei bine azi cand intru pe Facebook cu scopul de a o invita in oras surpriza : Isi pune poza cum se saruta cu iubitul si se simt bine la munte, am scapat telefonul din mana.Nu am mai avut relatie de 1 an si fata asta chiar imi daduse ceva sperante insa totul s-a dus la naiba.

Răspuns Câştigător
| Ririru a răspuns:

Buna,
Stii ce mi se pare foarte amuzant? ( cu riscul sa par nesimtita sau ceva).
Insa nu aveai asupra acestei fete nici macar un drept. Nu ti-a jurat iubire, nu ti-a facut promisiuni ci pur si simplu a fost amabila si a discutat cu tine.
Asta este marea probleme cu unii dintre voi in ziua de astazi, mi s-a intamplat de multe ori sa fiu amabila si doar sa port o conversatie sau mai multe cu diversi baieti, iar ei sa creada ca doresc mai mult. Ei bine nu. Faptul ca a vorbit 2 zile cu tine pe Facebook nu inseamna nimic, incearca pe viitor sa nu mai fi asa naiv si poate vei gasi o fata care sa te vrea cu adevarat de iubit.

Mult succes!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

A fost altul mai iute de picior si ti-a suflat-o!
Nu-i nimic, alta! In noaptea de revelion ai sanse sa cunsoti pe cineva!

| vocea a răspuns:

Stiu ce ai putea sa faci: nu e usor dar in primul rand rupe orice legatura cu ea( numere de tel, Facebook, mail tot...). Daca tot timpul ea incepea cearta inseamna ca nu te iubea indeajuns de mult si vedea ca poate ii faci toate poftele si vroia sa te schimbe dupa pofta ei si daca vedea ca nu faci ce zice ea plangea ca stia ca asta e slabiciunea ta. E greu, dar uit-o sunt alte fete care apreciaza baietii calumea. Sper ca a avut sens ce am scris si sper ca te-am ajutat.

| madalinbb19 explică:

Aveti dreptate, naivitatea mea mi-a stricat buna dispozitie atat la sfarsit de 2016 cat si la inceput de 2017 .....Prefer fetelor ori sa nu ne raspundeti ori daca nu ne placeti sa ne spuneti ca aveti iubit, noi ne creem sperante ca imbecilii si chiar doare senzatia cand vezi ca o fata dupa ce vorbesti cu ea (si nu exista nicio suspiciune ca ar avea iubit) isi pune poza cu iubitul...dar ca sa vedeti ce destin am, a 3a zi eram cu gandul tot la ea sa intru sa o invit undeva, exact cand am deschis facebookul mi-a aparut ca un trasnet poza cu ea si baiatul ala.

| lalla97 a răspuns:

Vei cunoaste o fata atunci cand nici nu te astepti o sa vezi trebuie sa treci peste