| anonim_4396 a întrebat:

Am patit o faza foarte nasoala sad. am fost vineri la pescuit cu tati si niste prieteni de ai lui.si peste noapte unul dintre eis-a culcat langa mine si tot vroia sa ma sarute si a 2 zi cand nu era nimeni prin preajma se dadea la mine asa ...discret.eu ma tot duceam de langa el si nu stateam cu el, prin simplul fapt ca are are o familie si un baiat de o varsta cu mine. oare as putea sa ii spun ca imi place de baiatul luibig grin? chiar daca nu imi placehee heeasa daca o sa se mai lege de mine.

6 răspunsuri:
| lextim a răspuns:

Doamne deschide ochii si spune-i la taicatu. sincer chiar ca ii nasoala faza. eu in locul tau ii dadeam un picior intre craci si dupa ii spuneam l taicamiu. indeparteazate de perversi destia cat inca poti!

| Blue_2059 a răspuns:

Cam "pedofil" ca sa zic asa, omul acesta. Tu esti un copil. spune'le parintilor!

| HelpBoy a răspuns:

Spunele alor tai.

| Noir a răspuns:

Eu spun sa le dai de stire parintzilor pentru. ca ei stiu mai bine ce sa faca. E ceva serios! MUlt succes!

| Spikey a răspuns:

E ceva serios, arata-mi o poza cu tine ca sa stiu exact ce raspuns sa-ti dau la problema ta.

| Mekeke a răspuns:

Un sut in boase nu strica niciodata pentru un pedofil disperat si pervers