| anonim_4396 a întrebat:

Ma tot intreb si as vrea si parerea voastra. De baiatul care imi place, vineri am petrecut nopatea impreuna adica a avut grija de mine bla bla si ne-am sarutat si pe urma am mers si am dormit la el si se comporta foarte frumos cu mine ma pupa,ma mangaia si asa mai departe, adica nu dadea semne ca sa facem sex. Noi ne cunosteam de mai demult si pe urma in urmatoarea zi stateam seci. Oare ce se intampla? sad ca mie imi place mult de el

5 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Probabil il dureau,, outele,,. Daca vrei mai mult, incepe tu.

Răspuns utilizator avertizat
| costivr a răspuns:

El asteapta. a fost randul lui acum e randul tau...

| WTFdirectLAtinta a răspuns:

Aaa adica tu vroiai sa faceti sex si el nu MAMA CE PROST asta da problema

| WTFdirectLAtinta a răspuns (pentru WTFdirectLAtinta):

Dupa mine nu va potriviti eu cred ca a regretat ca a stat cu tine de aia erati asa cred ca doar vroia sa scape de tine si nu stia cum sa-ti spuna in fine sper sa nu fie asa succes