| CarlaYTFZS a întrebat:

La scoala este un baiat foarte dragut. Este in a-8-a si cunoste cativa dintre colegii mei. Tot vineri ru stateam cu fata la el si el cu bocancul dadea in zapada si zapada" sarea pe mine". Eu am arungat cu un bulgare dar am ratat. am tot stat cu spatele la el sau prin preajma lui ca sa ma spele. Imi place foarte mult de el si sper ca luni sa ma spele... Ce sa fac ca sa ma bage in seama?

4 răspunsuri:
| Madilyn a răspuns:

Cred ca ar fi cazul sa lasi chestia cu " spalatu " si sa te duci la el, sa faceti cunostinta, sa vorbiti, sa va cunoasteti, sa va imprieteniti, sa radeti, sa faceti glume, sa va jucati, sa va aratati sentimentele, sa vezi daca sunteti " compatibili" iar apoi totul vine de la sine. happy

Un sfat : Fii naturala, fii tu.
Doar asa o sa-l cuceresti pe bune. big hug

Bafta. :*

| avrika07 a răspuns:

Incearca cumva sa vorbesti cu el, intreaba-l ceva despre scoala.Si ii bine ca se cunoaste cu citiva din colegii tai incerca sa pui la cale vreun plan ceva dacate impaci bine cu ei! dar tu in ce clasa esti?

| MarcelsiAdi a răspuns:

Cumparati o cabina de dus!

| MarcelsiAdi a răspuns:

Cumparati o cabina de dus!