| anonim_4396 a întrebat:

Am penisul de 15.5 cm lungime si 4.5 cm diametru la varsta de 16 ani, e marimea normala pentru varsta asta sau e prea mic?

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Penisul tau are marimea cat se poate de NORMALA, prind atat lungime sa, cat si in privinta grosimii. Te sfatuiesc sa accesezi si sa citesti aprecierile precum si raspunsul autorizat al medicului specialist dr. Nicole Prause care a efectuat mai multe studii si experimente directe in acest domeniu,
https://unica.md/......-femeilor/
Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da, penisul tău este normal dezvoltat pentru varsta ta.

| Invictusman a răspuns:

E normal sa o ai atât, o sa satisfaci orice o femeie dar cu condiția sa ai o erectie strong, oricum mai mult contează grosimea decât lungimea, pana și ele o spun și studiile.

| playboyandrei a răspuns (pentru Invictusman):

O am de 12 in circumferinta.

| IchigoKurosaki a răspuns:

Daca 15 cm fara erectie nu este normal. Daca cu erectie da. Penisul se oprește din crescut la vârsta de 15-17 ani. Daca vrei penisul mai lung poți folosi Titan Gel. Conține ceva care iți crește penisul cu 3-6 in intervalul 1 saptamana-1 luna. In diametru este bine.

| IchigoKurosaki a răspuns (pentru IchigoKurosaki):

Voiam sa spun 3-6 cm nu metri stai linistit laughing)

| playboyandrei a răspuns (pentru IchigoKurosaki):

Da, cu erectie e asa, de 15.5 cm.

| IchigoKurosaki a răspuns:

Taci ma si tu, la varsta asta ar trebui sa inceapa sa se dezvirgineze. E clar ca ai 50 de ani ca ai scris cîrnatul cine mai scrie asa pe vremea asta? Lasa copchilu in pace sa aiba o viață sexuala normala