| ParisHilton a întrebat:

M-am m******at dupa 2 3 saptamani si aveam penisul umflat doar de 2 ori mam m******at si era gros cu vene iesite in relief.Ce sa fie? In stare erecta am uitat sa mentionez.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E normal si mare.

| alexandru303 a răspuns (pentru anonim_4396):

Este normal ce ti se intampla. Nici o explicatie concreta, doar ca fiecare om reactioneaza in felul lui. Altii isi dau ochii peste cap cand se m... laughing) Funda?