| Skidooo a întrebat:

Este normal ca la varsta de 13 ani sa ai penisul de 18 cm?

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dragos9234 a răspuns:

Cred ca in cazul tau penisul este de 13 cm la 18 ani.

| LineGuide a răspuns:

Mai taie din ea daca nu-ti place.
Nu nu e normal, decat daca ai luat steroizi, sau daca ai vreo problema hormonala, dar sa ai 18cm la doar 13 ani, e anormal.

| Numero1 a răspuns:

Este normal sa visezi la varsta ta si este bine ca faci asta, o sa ajungi tu si la 18 cm daca esti cuminte.Eu imi rezerv dreptul sa am dubii si sa-ti cer dovezi pentru afirmatia(din intrebarea) ta.Asa ca fii mai serios si mai taie din glume.Cu noi nu-ti merge.
Bafta si-o anunta-ne daca te-am deranjat cu ceva.
P.S. Din cer ploua cu bomboane.

| Skidooo explică (pentru Numero1):

Doamne ce imi mai place cand vad un cocos infuriat asa ca tine care vrea sa dea si el un comentariu care sa para inteligent si ironic laughing. frate e vina mea k voi sunteti niste copi crescuti in pf care nu ati stiut ce inseamna viata de cartier eu nu mai sunt virgin de pe la 12 ani... cred ca u cand aveai varsta mea nici nu stiai ce inseamna ala sexwinking

| Numero1 a răspuns (pentru Skidooo):

Furios... vai! De ce? Eu sunt chiar foarte calm.
Si ca sa-ti mai dau niste detalii, eu nu am trait o viata de cartier, nu stiu cu ce se mananca chestiile astea si asta pentru ca eu am crescut la tara pana in clasa a 6-a, am fost invatat cu greul, am invatat cat de grea este viata mai ales pentru ca am fost o familie saraca si cel mai important una destramata.Asa ca viata mea nu a fost roz deci nu am crescut in puf cum insinuezi asa ca nu veni tu sa-mi spui mie ce inseamna viata de cartier pentru ca aia nu este viata adevarata, si inca ceva am sa-ti pun si eu intrebare.Ai muncit vreodata cu sau pentru parinti, i-ai ajutat cu ceva, ai avut unele divergente in viata de tot spui ca esti patit sau experimentat sau invatat cu greul?

| Devyd a răspuns:

Bun si la 18 ani, o sa o ai de 30 cm sau cum?

| Skidooo explică (pentru Devyd):

Eu v-am intrebat serios si voi ma luati la misto... mai bine nu intrebam...

| Devyd a răspuns (pentru Skidooo):

Scuze daca te-am ofensat, dar e aberant ce spui, nu are logica.
Sau poate nai masurat bine.
Poate ai 18 ani si penisul de 13 cm.

| FuLLSeNSaTioN a răspuns:

Da-o naibii...astia ca tine strica media de 15 cm laughing

| Drugs a răspuns:

Este normal sa mai traiesti? Adica..serios..respiri aerul pe degeaba ^^