| AnonimVirgin123 a întrebat:

Am penisul stramb. Stie cineva cum il pot indrepta?

Dau funda :*

Ps: am 15 ani si ma masturbez regulat

Răspuns Câştigător
| cikone a răspuns:

Poate pare ciudat ce iti spun... daca te-ai masturbat numai cu mana dreapta, si este usor curbat spre stanga, masturbeaza-te cu stanga si invers.Treaba asta are efect daca esti inca in crestere 12-16 ani, altfel.....nu
Daca atunci cand este in erectie e curbat in jos, ai grija sa-l ti in chiloti orientat in sus-cu varful spre buric

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca este foarte curbat, ar trebui sa te prezinti la un urolog sau chirurg, daca este doar usor inclinat, nu-i nici o problema!

| corbulalbrosu a răspuns:

Forma, lungimea si grosimea penisului este determinata strict in mod genetic, fiind conforma cu indicatia inscrisa in cromozomii din ADN-ul fiecarui individ. Nu exista nici-o metoda medicala si/sau empirica prin care sa se reuseasca indreptarea penisului. Sanatate!

| doctorandus a răspuns:

Mai toti barbatii au penisul usor curbat si nu-i incurca la facut sex. Daca e foarte curbat, mergi la medicul de familie.

| vocea a răspuns:

Salut asa il ai din nastere, nu il poti indrepta.

| Alicezzz a răspuns:

Nu ai prietene ce sa mai indrepti, nu se ia la ciocan asa ca... bafta

| Stefanismyname a răspuns:

Am un prieten care il are asa...asa e el.Te deranjeaza sau te incurca cand te masturbezi?

| junioru20 a răspuns:

Trimite-mi pe mesaj privat cum te pot contacta. poate nu e chiar așa de grav