| love you soo much... a întrebat:

Am prieten, dar m-am certat azi cu el.Cauza este mama lui...Care sunindu-ma azi si vorbind asa printre altele am intrebat-o de niste bani de-ai prietenului(care sint la ea). El m-a sunat peste citeva minute si mi-a facut un scandal nemaipomenit(eu am intrebat in sensul pozitiv iar ea a pus citeva cuvinte de la ea facindu-ma pe mine vinovata in tot). Acum seara am sunat la ei dar nu a raspuns nimeni nici pe mobil si nici la domociliu...Sint asa de distrusa ca nici nu stiu ce sa fac...Astept raspunsurile voastre, va rog sa ma ajutati...Va rog mult ...Va multumesc...

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Acum sincer, de ce te bagi tu intre el si mama lui? Poate ei au stabilit ca mamam sa nu-i mai returneze banii. Eu sunt maritata de 3 ani si niciodata nu o intreb pe soacra mea de banii pe care ii imprumuta de la sotul meu. Nu e treaba mea. Asteapta pana maine si apoi cere-ti iertare de la mama prietenului tau intai si, daca ea iti accepta scuzele, de la prietenul tau. Gestul tau este foarte urat.

| Parintele a răspuns:

Nu-l mai suna pe baiatu' mamii..asteapta sa te sune el.

| pissicutzzamik a răspuns:

Stii cum? fiecare barbat are orgoliul lui, dar mai devreme sau mai tarziu isi dau seama ca au gresit.
Linisteste-te, va veni sigur la tine.
Atunci ar trebui sa vorbesti cu el, sa incerci sa-l faci sa nu mai greseasca in halu` astahappy