| Kre a întrebat:

ce ii pot raspunde prietenului meu care m-a intrebat ce simt pentru el? simt multe pentru el,dar nu ma pot exprima,va rog ajutati-ma! dau funda,dar va rog,un raspuns complet,multumesc anticipat! astept raspunsurile voastre, sper sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| December a răspuns:

Pai nu putem noi sa-ti spunem ce simti pentru el. Nu trebuie sa-i dai nu stiu ce detalii. Daca-l iubesti i spui asta. E suficient.

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cred ca baiatul tau e cam grabit si doreste sa ...fie mintit. E posibil ca nici capul sa nu-l duca prea mult. Daca tii la el il poti minti cum crezi tu ca e mai frumos pentru el.

| Kre explică (pentru neutrino):

Sa il mint cum cred eu? pai nu ar fi frumos, nu crezi? are 21 de ani...mi-a spus de 4 ori ca vrea sa fim impreuna,si astazi mi-a mai spus odata,si eu i-am spus ca vreau, si m-a intrebat "ce simti pentru mine"? si eu ce sa ii raspund? adica stii, simt multe, dar cum am mai spus nu ma pot exprima, nu gasessc cuvintele potrivite.

| neutrino a răspuns (pentru Kre):

Ai sa fii uimita ce cuvinte frumoase urmeaza sa-ti spuna.

| Kre explică (pentru neutrino):

Da,sunt sigura.

| Andradalaura a răspuns:

Decat sa ii spui vreo minciuna mai bine ii spui adevarul. daca tu ai refuzat de 4 ori sa fii cu el ai avut tu un motiv ..si oricum nu poti simti mare lucru pentru o persoana in scurt timp ..sau poate simti ..nu trebuie sa iti alegi cuvinetele, pentru a-l impresiona ..doar spune-i! lucrurile care vin din suflet sunt cele mai sincere si mai frumoase

| Aly13 a răspuns:

Si de unde sa stiu eu ce simti pentru el? L.o.L Nu poti sa pui nimanui intrebarea asta, pentru ca doar tu stii ce simti. Uite un sfat, atunci cand vorbesti cu el, lasa totul la o parte, nu trebuie sa iti fie teama doar spune cea ce simti tu cu adevarat!

| CătălinaDuDe a răspuns:

Cel mai bine este sa fi sincera cu el si sa-i spui ceea ce simpti asa poate iti va spune si el ceea ce simte pentru tine si veti putea avea o relatie frumoasa