| PearL a întrebat:

Am prieten de aproximativ o saptamana. Credeti ca ar trebui sa ii iau cadou de Valentine`s day? Si daca da, vreau sa imi dati si mie niste idei. Multumesc anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| Rapafilă a răspuns:

Da.Chiar daca nu tii la el,chiar daca nu vezi ceva in viitor,trebuie, pentru ca baietilor le place sa fie bagati in seama, surprinsi.Insa nu te gandi sa-i iei ceva extravagant! Ceva mic, simbolic.Nu te hazarda deja la poz cu voi doi, ori lucruri prea dulci. Daca sunteti impreuna de o saptamana nu inseamna ca ar trebui sa-l neglijezi pe deplin, nici sa-i sufli in puf prea mult.Insa depinde de felul sau de a fi.Incearca sa concepi ceva manual, un desen cu ceea ce ii place lui mai mult(asta daca te pricepi), ai putea sa iei un film si sa-i propui sa-l vedeti impreuna.Surprizele nu sunt numai materiale.Si un eveniment poate insemna mult.Arata-i ca-ti pasa,invita-l la un film, o cafea si cand crezi ca e cazul arata-i si mica ta surpriza materiala. Poate fi ceva funny avand in vedere ca sunteti la inceput.Tu stii mai bine ce-i palce, deci good luck!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

O idee http://www.x-url.com/gjh :D