| cosima11 a întrebat:

Ce sa ii cumpar iubitului meu de Valentine`s day? si apropo. pe 19 februarie avem un an si vreau sa fie un cadou "2 in 1" big grin dati`mi idei va rog big grin

14 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ai putea sa ii faci cadou o cina pregatita de tine, ceva simplu ce stii ca iti poate iesi bine. Ceva dulce ar fi mai potrivit.
Un cadou personalizat iar e binevenit. Ceva sa aminteasca de relatia voastra, de preferat ceva sa poata purta la el mereu.

| Malvina24 a răspuns:

Anul trecut i-am luat prietenului meu o perina pufoasa pe care scria ''I love you'', o felicitare muzicala si o cana pe care scria o gluma la care a ras 3 minute! De 9 martie i-am luat parfum, gel de ras, gel de dus cu buretel, pe langa faptul ca orice i-ai lua trebuie sa cumperi o plasutza de cadouri cu inimioare sau pe care sa scrie ''te iubesc'' sa fie rosie de preferinta! eu i-am luat pr meu si lumanari parfumate odata(ciudat cadou nu?) dar erau frumoase si mi-au placut ...am luat si un album de poze rosu am facut poze cu noi 2 le-am editat frumos cu niste programe am dat fugutza in oras si le-am scos, le-am gabat in album si gata! i-am mai luat carti pe care le inveleam intr-o hartie foarte frumoasa cumparata de la librarie! ii cumpar si lenjerie de pat(am luat una rosie cu trandafiri) si boxeri i-am luat(bine ca imi permit sunt cu el de 2 ani) sper ca ti-am dat idei(poti sa-i iei o acadea in forma de inima, iti iei si tie una si mancati amandoi(si iti va spune ca esti dulce precum acadeaua) pup scumpo!

| madalicious a răspuns:

Hmmm. O inimioara pe care sa scrie "i love you" si un set cu parfum cu deodorant si ce mai doresti sa fie in set. Asa nu numai ca va fi un cadou placut pentru el, dar va fi placut si pentru tine ca el va mirosi mai frumos decat de obicei.

daniela
| daniela a răspuns:

O inimioara de turta dulce + o cana de cafea sau ceai cu poza voastra

| xibalba a răspuns:

Prepara-i tu singura un tort frumos, sau ceva facut de manuta ta, sunt sigura ca o sa ii placa.

| apalipis a răspuns:

Well.
depinde si de gusturile baietilor
dar in cazul unui baiat eu prefer sa iau un lant special pentru baieti sau un set de parfumuri.
Oricum eu ti-as spune sa ii iei ceva pe care sal poata folosi zi de zi
si ceva care sa ii ramana amintire happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand ofera-i toata dragostea si arata-i ca iti pasa de voi. iar mterial va fi cu siguranta surprins si de o ciocolata ca va fi de la tine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pentru mi data d 19 e importanta si m gandeam s ii fac cadou ceva c el isi doreste atunci cand se plimba cu mi si vede ceva c ii place.sunt f atenta l chestiile astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca faceti un an de cand va aveti unul pe celalalt doua verighete pentru aniversarea voastra si de ziua indragostitilor o noapte de neuitat pentru amandoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un cacatellaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-i cumperi de la sex shop niste boxeri din bomboane in forma de inima si un album foto cu niste poze cu tine si cu el sooperi tari... eventual si niste lumanari in forma de inima care sa le aranjezi in dormitor. poti sa-i faci si un tort

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu i-am luat prietenului meu 2 papitoi de plus dragutsi, nu foarte mari.cred ca e ok big grin inca nu i i-am dat.si nu stiu ce sa fac.se potrivesc? spunet`imi si mie va rog laughing) p0o0op

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ii lua inimioare...astea sunt pentru fete.

iai ceva dragut...de exemplu cumpara doua cani.care sa formeze o inimioara. una ia-o tu. cealalta daio luibig grin

dragut nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe www.mdproduction.ro gasesti diverse cadouri personalizate.sunt si utile si interesante.