| Diamant_7101 a întrebat:

Am prietenit cu un baiat 4 ani, l-am iubit enorm si simteam ca si el ma iubeste, imi aducea flori, cadouri, imi alunga toti baietii care veneau la mine, si dupa aceea el m-a parasit si sa insurat, ce sa insemne asta? el nu mi-a dat nici o explicatie de ce a facut-o si nu inteleg nici pina in ziua de azi de ce a procedat asa. Putea macar sa-mi spuna de ce a facut-o.

Răspuns Câştigător
| cosmina05 a răspuns:

Daca s-a insurat cred ca trai cu altcineva in paralel cu tine.fiindca nu se putea insura daca de exemplu o cunostea pe fata respectiva de doar o luna. te-a mintit. e dureros, insa nu te merita

6 răspunsuri:
| Carmen a răspuns:

Hmm.imi pare rau pentru tine. ceea ce a facut el denota o dovada de lasitate. din ceea ce spui, deduc aici faptul ca probabil a gasit la fata respectiva ce nu a gasit la tine. o sa-ti apara in cale altul mai bun ca el.insa,toate la timpul lor.

| Cjay a răspuns:

Pai ce pot sa zic mai bine iti cauti pe altcineva care sa te iubesaca ok? dar ai grije!

| Diamant_7101 explică:

Va multumesc mult la toti. Dar vreau sa mai spun ca noi cind prieteneam la telefonul meu fix nu arata nr. cind suna cineva, dar pe urma am facut sa arate si el nu stia ca deja imi arata nr. si suna si tacea, asta dupa ce sa insurat.Sa stiti ca m-a durut si am plins enorm atunci si m-a durut f mult. Nu inteleg de ce facea asta, deja are sotie si copil.De ce imi mai imfibge cutitu in rana? DE CE?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate a lasat o fata insarcinta si sa simtit ca are o datorie fata de ea. poate i-a fost rusine sa recunoasca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai rabdare diamant. te va cauta el, cand sotia lui va fi insarcinata.sau cand se va plictisi dupa vreo doi ani de casatorie.se intampla destul de des. e o chestie tare pentru un baiat sa aiba o iubita si doua trei, pe care el le considera proaste, ca sa-i tina locul iubitei.de regula cel sincer si credul ...cade de... fazan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sfatul meu este sa-l uiti pentru ca nu l mai potirecuperedaca sa insurat si sa cauti altul nu it fa griji dragoste nu sa sfarsit aici