| kristina94 a întrebat:

Cum sa uit un baiat cu care am prietenit, si pe care l-am iubit si inca il mai iubesc?

Răspuns Câştigător
| georgypau a răspuns:

E greu adica si eu sunt in aceeasi situatie incearca sati ocupi timpul cu diverse lucruri iesi in oras citeste fa sport sau altele.dar conteaza si persoana ta adica daca chiar vrei o sa il uiti cu chiu cu vau dar daca esti o perosana mai sensibila si mai slaba asa cum am patit eu o sa fie greu

6 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Hmm "simplu" adica glumeambatting eyelashes, hmm nu va fi asa usor, asta depinde de tine, daca incetezi sa nu te ai gandestila el, incearca sa il evtzi, sau incearca sa ai un nou prieten, care sa iti placa, treptat, treptat, o sa il uiti, sau mai este o varianta: incearca sa il provoci, asa o sa vina el la tine smug
succes

| Adda_5780 a răspuns:

Aiiii. 14-15 ani, nu? :s. eu cred ca nu prea ai ce face daca in prezent il iubesti. intrerupe legatura cu el, scoate`i defectele in fata si concentreaza`te pe alte lucruri sau alti baieti. eu am 16 ani si imi place de prietenul meu cel mai bun de la 12 ani.am avut momente in care l`am uitat, dar sentimentele sunt acolo. se zice ca nu poti sa iti uiti usor prima dragoste si chestii de genul, dar cu timpul fii sigura ca o sa reusesti, inceputul e mai greu. succes:*

| MO231 a răspuns:

Gaseste un baiat care crezi ca ţine la tine cu adevarat si incearca sa iti petreci timpul cu el.Noroc.

| Sabin91 a răspuns:

Il iubesti, asta'i problema. Uita'l gasindu'ti un altulbig grin

| dianaandra99 a răspuns:

Pff.daca inca il mai iubestie e greu, dar din pacate stiu cum e...intr-adevar am app 13 ani dar mi-a placut de un baiat 3 ani si jumatate! da stiu greu de crezut l-am iubit da singurul mod ca sa nu il mai plac a fost sa ma cuplez cu alt baiat pe care sa il iubesc,cand esti indragostit de cinewa mult, iuti baiatul pe care la-i iubit, adica nu il iutii dar nu il mai iubesti decat ca pe un pteten...incerca poate o sa functionezewinking :*