| Anablondyi a întrebat:

Am primit raspunsuri ca : "reprezentant ladys" vreau sa stiu ce inseamna asta laughing) si varsta minima pentru acest "servici " laughing

scuze categoria dar e foarte vizitatawinking:*

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Adica reprezentant la fostul Metropolitan.
Asa se cheama acum, Ladys.
Faci comenzi, trebuie` sa pui de minim 100 lei comanda.

| Diaa_8436 a răspuns:

Buna si eu sunt reprezentat la Ladys la prima comanda ca reprezentant primesti un set de parfumuri testere si dac faci o comanda de 130 de lei 30 de lei sunt ai tai
ca reprezentant ai preturi mult mai accesibile
varsta minima...pai eu am 14 ani deci varsta minima este 14 pentru ca trebuie sa ai buletin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ana, te pot ajuta cu orice informatie... da add la id ella_angel_016 poti castiga un venit suplimentar, eu sunt reprezentanta si se castiga extrem de bine, nu exista varsta minima te pup...nu uita baga id meu si vorbim

| AndreeaMe a răspuns:

Ai numai beneficii ca reprezentant ladys. Incepand de la discounturi de pana la 42%, procent din vanzari, cadouri testere...etc. Nu este o varstya minima impusa. Detalii ai pe http://ladys-cosmetic.ro