| anonim_4396 a întrebat:

Am probleme cu un var eu nu lam cunoscut de o viata in treaba si de abia lam cunoscut cand am aflat ca e varul meu nu mia venit sa cred ma indragostisera de el inainte sa stiu cine e defapt bine ca lam uitat pe el si mam indragostit iar de cine nu trebuie de unul de 30 de ani insurat cu copii nestiind ca este..si ca ar putea fii o relatie intre noi in fine si mai de mult s-a bagat o prietena de-a mea in vorba cu varul meu cand eram indragostita de el, a si vorbit in locul iubitei sale si a dat vina pe mine ca as fi vorbit eu cu el ca m-am bagat eu si varul meu acum este suparat pe mine cum pot sa-l fac sa inteleaga o data?

4 răspunsuri:
| MrSoapte a răspuns:

Sa intelegem: ai un var pe care nu l-ai cunoscut, si abia cand l-ai cunoscut ai aflat ca e varul tau?!?!?! Si te-ai indragostit de el inainte sa stii cine era?!?!? Auzi...tu te droghezi?

| irrumator30 a răspuns:

Non ce cosa piu carina di scopare con cugina. (Nu e lucru mai frumos decat sa faci sex cu verisoara- in traducere din italiana).
Cumplit de complicat relatezi lucrurile. Foloseste propozitiile scurte si concise cu incredere. De asemenea, punctul, virgula.

| iuli29 a răspuns:

rolling on the floor. Explica-i ca nu tu ai fost.

| cdu92 a răspuns:

Respira...Nu inteleg nimic din ce ai zis aici.