anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

am 14 ani si imi place de o fata de 11 jumate. 1. Nu vreau misto. 2. Stiu si eu ca e prea mica dar asta este.
3. De la o relatie nu se ajunge neaparat la sex, stati linistiti, nu sunt genul

4. Vreau sa cititi tot inainte de a da un raspuns, pentru a da funda cum trebuie.

5. Nu vreau misto, stau 30 min cred sa scriu tot, ma chinui sa scriu pentru a primii un raspuns bun si cu sens, nu sa scriu degeaba. Puneti-va in locul meu.

Bun, acum o luna am cunoscut o fata, ea fiind verisoara verisorului meu, el si ea sunt din acelasi cartier, eu pot ajunge cand vreau pe acolo. Distanta 5-6 km. In fine, prima oara cand m-a vazut, a vrut sa facem cunostinta, am facut, am vorbit. Totul ok, cand ne-am vazut iar, asta acum 2 saptamani, mi-a spus ca e frumoasa culoarea bicicletei, ca am freza frumoasa, ca sunt imbracat frumos. Stiti voi, complimente de astea laughing

Acum 1 saptamana i-am spus varalui meu sa-i spuna el daca poate ca o cam plac ( stiu ca trebuia sa-i spun eu, dar eram timid laughing ) ea atunci a spus ca nu ma place, asa a spus el, l-a intrebat unde sunt ca vrea sa-mi spuna ceva, a spus ca era si fericita si zambea laughing bun. Am facut cumva si am ajuns in cartierul varalui meu azi, stiam ca va veni si ea. Pe seara, a venit, si. sad un var de al meu, mai mic. 6 ani, i-a spus ca il supar si ca imi place de ea, eu nu voiam sa-i spuna el pentru ca nu aveam treaba cu el, m-am suparat pe el un pic pentru ca i-a spus fetei pe care o plac ca il supar si ca il cert, ea l-a crezut, el fiind baiatul prietenului tatalui ei, si ea fiind prietena cu el, a crezut. A spus ca nu ma place, asa cu suparare, prima data cand am vazut-o laughing asta dupa ce i-a bagat minicinu varul meu, a spus sa-l las in pace si sa nu-l mai supar si ca ea nu ma place, m-a intrebat cati ani am ( desii stia) i-am spus ca am 14, ea a spus ca are 11 jumate, ca crede ca e mica pentru mine, dupa m-a luat cu. Nu ai pe cineva din clasa mai frumoasa de care sa-ti placa? Eu zic nu, ea zice ca sa-mi gasesc si sa o uit :/ ce m-a pus pe mine pe ganduri. El a recunoscut ca a mintit, in fata ei, dupa ea statea pe langa mine, daca ma uitam in dreapta, se uita la mine si se baga in fata, la stanga, la fel. A vorbit calma cu mine, a spus ca asa face el, recunoaste dupa 2 zilehee heea spus sa intru in casa ca vine si ea. dupa am intrat in casa, in casa la varul meu, unde era si ea, am intrat in camera, ea era in alta camera, manca. Dupa a trebuit sa plec, La plecare, am salutat acolo, a spus si ea pa noapte buna, vorbim alta data. uitandu-se frumos la mine. In timp ce manca, Mie imi da semne ca ma place, dar a spus ca nu. S-o fii fost la nervi? Ca a mintit el si s-a suparat? laughing i-a spus si mamei ei ca o plac, probabil stie si tatal ei deja. Ce sa fac in cazul asta? Sper ca ati citit tot si sa-mi puteti da un sfat calumea, fara misto si cum trebuie. Funda celui care nu face misto si ma ajuta, sau cel putin sa incerce. Cei care fac misto, nu va mai obositi pentru +1 post. Salut!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se pare ca astrele sunt in favoarea ta, ca tot vine black friday, cumpara-i o papusa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca am spus ca nu sunt genul, nu se intelege ca nu vreau asta? laughing