| Johnny_3066 a întrebat:

Dau funda! varul meu imi aratase o fata din alt oras care era sora prietenului meu, eu m`am indragostit de ea, si am facut rost de numarul ei, am vorbit cu ea prin mesaje dandu-i app ca imi place de ea si ca as dori sa am o relatie cu ea, iesind cu o fata 3 luni ea imi spusese ca nu a mai avut prieten pana acum si ca eu sunt primul, adica asa stiau toti. dupa cateva luni aflasem ca ea statea cu varul meu inainte sa stea cu mine, si el ma ruga sa nu mai stau cu ea ca din cauza mea s`au despartit, el avand 21 de ani iar eu 17 ani.Deci,noi efectiv ne-am certat pentru ea, eu vorbeam cu ea fara sa stie el, si...as fi facut orice pentru ea, o iubeam asa de mult incat...Pana am aflat ca varul meu statea cu ea, eu i spuneam tot ce vorbeam cu ea el fiind cel mai bun prieten, si ea imi spunea totul ce i spuneam lui iar eu ma intrebam de unde stie ea, si de atunci nu am mai vorbit cu ea cateva saptamani la telefon pentru ca eram plecat la Prahova.varul meu se tot dadea la ea si am auzit ca s`au impacat din nou, odata am vorbit cu ea, adica am fost dupa ea la scoala si am chemat`o afara, era cam tarziu, ea mi-a explicat niste lucruri, ca tine la mine dar tine mai mult la el pentru ca a fost primul.in fine, in seara aia am reusit sa stau eu cu ea aia fiind ultima seara acum eu am 19 ani si de 2 ani si ceva ma chinui sa o uit dar nu pot, eu fiind insurat, Veronica este tot cu el. dati`mi niste sfaturi cum sa fac sa fiu cu ea:X

Răspuns Câştigător
| DraPraaHaarp a răspuns:

Traducerea:

''Dau funda! varul meu imi aratase o fata din alt oras care era sora prietenului meu, eu m`am indragostit de ea, si am facut rost de numarul ei, am vorbit cu ea prin mesaje dandu-i app ca imi place de ea si ca as dori sa am o relatie cu ea, iesind cu o fata 3 luni ea imi spusese ca nu a mai avut prieten pana acum si ca eu sunt primul, adica asa stiau toti. dupa cateva luni aflasem ca ea statea cu varul meu inainte sa stea cu mine, si el ma ruga sa nu mai stau cu ea ca din cauza mea s`au despartit, el avand 21 de ani iar eu 17 ani.Deci,noi efectiv ne-am certat pentru ea, eu vorbeam cu ea fara sa stie el, si...as fi facut orice pentru ea, o iubeam asa de mult incat...Pana am aflat ca varul meu statea cu ea, eu i spuneam tot ce vorbeam cu ea el fiind cel mai bun prieten, si ea imi spunea totul ce i spuneam lui iar eu ma intrebam de unde stie ea, si de atunci nu am mai vorbit cu ea cateva saptamani la telefon pentru ca eram plecat la Prahova.varul meu se tot dadea la ea si am auzit ca s`au impacat din nou, odata am vorbit cu ea, adica am fost dupa ea la scoala si am chemat`o afara, era cam tarziu, ea mi-a explicat niste lucruri, ca tine la mine dar tine mai mult la el pentru ca a fost primul.in fine, in seara aia am reusit sa stau eu cu ea aia fiind ultima seara acum eu am 19 ani si de 2 ani si ceva ma chinui sa o uit dar nu pot, eu fiind insurat, Veronica este tot cu el. dati`mi niste sfaturi cum sa fac sa fiu cu ea:X

10 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Nu stiu ce nationalitate esti,dar,fara sa te jignesc,dar sa stii,ca in general,barbatii insurati trebuie sa-si iubeasca femeia proprie. Daca tu nu-ti iubesti sotia, desparte-te de ea, devin-o un om liber.si dupa aceea sansele tale de a fi iubit de Veronica vor creste.

| andreeutzaa a răspuns:

Ca prima chestie: Wtf aveti in cap de va insurati la doar 19 ani?
Apoi: Tu, fiind insurat, ai niste responsabilitati. Fata asta s-a cam jucat cu amandoi pentru ca scuza aia nu tine.Nu inteleg totusi de ce te-ai insurat daca simti ca inca tii la fata aia? Si in plus, acum sta cu varul tau.Ar fii cazul sa nu te bagi pentru ca ea a facut deja alegerea ei, si in plus gandeste-te la ce ar putea gandi varul tau de tine.Stii cum e chestia: ce tie nu iti place, altuia nu ii face.

| JustMeBăi a răspuns:

Doamne, iartă-l că nu a fost la şcoală, da' îi arde de fete!

| Dianaa14 a răspuns:

Iepuras mersi de traducere(altfel nu as fi inteles nimic!).DAR dc te-ai insurat daca tot pe ea o iubesti? Sa te afli in treaba? Doamne ce minte au copii din ziua de azi(nu toti...).Nu mai poti fii cu ea din moment ce esti insurat! Si te rog scrie si tu pe romaneste(stai prea mult la Pc si la scoala delocc).

| Johnny_3066 explică:

Bhey Voi credeti ca am scris eu tampenia aiarolling on the floor) of oh go on LAstio baltawinking

| Johnny_3066 explică:

Mhey Copilasi Porcaria accea nu am scris-o eu am copiato si am dat paste sa vad ce aveti in capurolling on the floor)DEciii CEaw By Ctalin a lui a fost wave

| Johnny_3066 explică:

Mhey Copilasi Porcaria accea nu am scris-o eu am copiato si am dat acum de paste sa va vad ce ide avetii si ce va poate capu dar nimic Zero rolling on the floor) oo By Catalin a lui a fostwinking

| Johnny_3066 explică:

Marsii bheywinking

| kmy_2194 a răspuns:

Acuma este cam tarziu daca tu esti insurat deja si ea inca mai este cu elhappy incearca so uiti sincer nu prea are rost sa te mai chinui, fiind insurat ea nu cred ca va mai vrea ceva cu tine si nu cred ca sta cu varul tau doar pentru ca a fost primu.totusi au trecut 2 ani si inca e cu el, probabil cal iubeste

| StifflerSamm a răspuns:

Esti cel mai PRAF om care si'a exprimat vreodata "sentimentele" public, si mai cere si sfaturi laughing)))