| alexxxa a întrebat:

Am pus intrebarea aceasta penibila pentru ca nu'mi trece nicio idee prin minte despre ce s'a intamplat.Deci..am un prieten pe care il cunosc de ceva ani de pe net si de cand il stiu ma roaga sa ne vedem.Nu aveam nicio inclinatie spre a ma vedea cu el dar m'a convins o prietena sa incerc si totusi si el avea un prieten deci ieseam toti 4.In fine pana la urma ne-am mai vzt noi 2 in ciuda faptului ca m'am certat cu prietenul lui.De 1 luna si ceva suntem impreuna..ne intelegeam bine cu totusi ca e cam enevant uneori da incerc sa trec peste asta.De vreo 2 zile nu stiu pur si simplu numai ma suna nimic numai raspunde la tel cu motivul 'ca doarme' sau are nu stiu ce treaba..pana m'am saturat si i-am trmis un mesaj care suna mai pe scurt asa 'daca ai de gand sa fi la fel de idiferent pe mine sa nu ma mai cauti,ca de acumm nici eu n'am s'o mai fac' si chiar nu a mai zis nimic..pe net nu m'a mai bagat in seama.Ce vrea sa insemne asta oare?nu pot sa inteleg!

4 răspunsuri:
| sTeFaN. a răspuns:

Pai si eu fac la fel cand ma plictisesc de unele fete, sincer iti spun, deci si el poate s-a plictisit de tine sau pur si simplu e ocupat.Bafta!

| Bebitza_3599 a răspuns:

Pai dupa parerea mea baiatu` e cam shmecehrash am patit`o si euwinking paraseste`l nu merita majoritatea sunt la felwinking stai linistita daca chiar tii f mult la el nu-l mai cauta prefa`te ca nu`ti pasa ca iti ocupi timpu cu altceva... iesi la cumparaturi cu prietenele...la cinema... mergi la party`uri ...in parcuribig grintraieste`ti viata si el o sa vina singurel la tinewinking implorandu`te sa va impaca`ti atunci va fi alegerea tawinking sper ca te-am putut ajuta:* ai grija de tinetongue

| Roxana_6190 a răspuns:

Nici eu nu inteleg dar cred ca I-ai facut ceva sau a aflat ceva de te ignora. sau pur si simlu e ocupat eu nu am de unde sa stiu cu ce se ocupa dar...nu stiu ce sa zic... Incearca inca sa v cu el poate se va rezolva daca il vrei daca chiar nu te intereseaza... lasa-l dra totusi incercati sa lamuriti totul! Daca te-am ajutat imi pare bine, daca nu aspet alta intrebare! te pupy

| sw33t13ang3l a răspuns:

Pai sunt cateva variante!
1. Te inseala(scuze ca am spus-o direct)
2. Poate e prea sufocat de tine(cam greu)
3. Poate chiar are treaba si doarme cam mult.
Eh... oricare ar fi raspunsul... poate unul dintre cele 3 sau poate altul... cel mai bine ar fi sa te intalnesti cu el si sa discutati despre asta! Daca evita sa-ti spuna motivul aburindu-te cu cine stie ce chesti spune-i direct ce crezi ca face si incearca sa-l faci sa recunoasca.big grin
Nu sunt prea buna la asa ceva, dar incerc si eu!big grin