| anonim_4396 a întrebat:

Am pus intrebarea aceasta penibila pentru ca nu'mi trece nicio idee prin minte despre ce s-a intamplat.Deci.am un prieten pe care il cunosc de ceva ani de pe net si de cand il stiu ma roaga sa ne vedem.Nu aveam nicio inclinatie spre a ma vedea cu el dar m'a convins o prietena sa incerc si totusi si el avea un prieten deci ieseam toti 4.In fine pana la urma ne-am mai vzt noi 2 in ciuda faptului ca m-am certat cu prietenul lui.De 1 luna si ceva suntem impreuna.ne intelegeam bine cu totusi ca e cam enevant uneori da incerc sa trec peste asta.De vreo 2 zile nu stiu pur si simplu numai ma suna nimic numai raspunde la tel cu motivul 'ca doarme' sau are nu stiu ce treaba.pana m-am saturat si i-am trmis un mesaj care suna mai pe scurt asa 'daca ai de gand sa fi la fel de idiferent pe mine sa nu ma mai cauti, ca de acumm nici eu n'am s'o mai fac' si chiar nu a mai zis nimic.pe net nu m'a mai bagat in seama. Ce vrea sa insemne asta oare? nu pot sa inteleg!

5 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, fi indiferenta cu el, lasa-l in pace, ca daca ii pasa de tine, tot el se intoarce, nu mai iti fa griji, daca era interesat de tine, te cauta el de mult...

| alessyca a răspuns:

Poate si-a dat seama ca nu ii palce de tine asa cum credea el si acum te evita. Cel mai bine e sa faci si tu acelasi lucru

| cheloo74 a răspuns:

Pai ce-i asa de greu de priceput? S-a convins ca totusi nu te doreste asa de mult si ti-a dat de inteles asta prin comportamentul lui "enervant". Cauta pe altul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pune capat incertitudinilor tale si intilneste-l.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna exact ce i-ai transmis.adica tu ii spui sa nu te caute, sidaca el face asa tu nu intelegi? ce nu intelegi?