| GabrieleDelaVaslui a întrebat:

Am pus o intrebare despre o fata daca ma place si s-ar putea sa fie adevarat ce au spus oamenii si chiar le multumesc dar oara daca mai slabesc vreo' 7 killograme ar putea mai bine sa o conving? am 61 de killograme la 13 ani inaltime 1.67

6 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
La 1.67 si 61 de kg esti cam slab tinere.
Mai slabesti 7 kg, ajungi compot de oase!
Daca prin asta vrei sa o convingi, mult succes, o sa ai nevoie!

| Andreea249 a răspuns:

Nu! O persoană nu trebuie să se uite doar la aspectul fizic! Ai răbdare, nu te schimba pentru alte persoane. O persoana nu trebuie sa se uite doar la aspectul fizic. Deoarece ăla nu va ține toată viața!
Asa ca ai răbdare. Ai timp. Toate la timpul lor

| ROB3RT89 a răspuns (pentru Andreea249):

Raspuns de la o fata, daca nu are un aspect fizic ok, placut, e egal cu 0.
Toate fetele zic ca nu conteaza doar aspectul, dar conteaza cel mai mult si e primul la care se uita.
Cei care nu corespund primesc celebra replica "e mai bine sa fim doar prieteni" sau "nu sunt pregatita pentru o relatie"

| peperonies a răspuns (pentru ROB3RT89):

La 13 ani cam asa e dar cand ajungi spre 30 conteaza mult mai mult in mare cat succes si cati bani ai decat cum arati. sunt oameni care au mai multe cefe decat avem toti din discutia asta si au super femei langa ei.

| ROB3RT89 a răspuns (pentru peperonies):

Si de unde ai dedus tu asta? Experiente personale sau conceptii sociale?
Daca te uiti mai atent, vezi barbati din toate categorile cu femei super langa ei.

| peperonies a răspuns (pentru ROB3RT89):

Cu femei super dar nu cu super femeiwinking