| TeIubescDiia a întrebat:

Buna dimineata. happy

Am o relatie cu o fata din alt oras dar am facut o "prostie" si i-am pierdut increderea.

Cum pot sa ii recastig increderea?

O iubesc enorm si nu vreau sa renunt la ea... deci nu vreau sa vad raspunsuri gen "Uita de ea" sau alte prostii. happy

Funda! happy

Răspuns Câştigător
| SingleStarOnTheSky a răspuns:

Buna!
Daca cu adevarat tineti unul la altul ar trebui sa va intalniti,macar pentru a clarifica situatia(indicat e sa te duci tu la ea).Ar trebui sa ii spui ca o iubesti foarte mult si ca nu vei renunta(pentru ca nu trebuie).Trebuie sa vina de la tine, trebuie sa-i arati ca ea este totul pentru tine, ca nu o sa mai repeti greseala. Daca nu te crede, persevereaza. Poate ca daca ea nu isi poate schimba decizia macar sa stii ca ai incercat, ca nu ai renuntat.ai luptat. Dar sunt sigura ca o sa te ierte, daca tine cu adevarat la tinewinking. Bafta!happy

4 răspunsuri:
| titisan70 a răspuns:

Insista,nu te lasa.amenint-o ca te sinucizi daca nu te iarta.

| djmk1988 a răspuns:

Intalnteste-te urgent cu ea. Du-te unde sta ea, explica-i ca ai gresit, spune-i sincer ca o iubesti si nu vrei sa o pierzi. Singura modalitate prin care poti avea un rezultat pozitiv este sa te duci personal la ea indiferent de distanta, nu sa discuti pe mess sau la telefon. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| MarijuanaCannabis a răspuns:

Mda.exact asa am patit si eu cu un baiat.si nimeni nu ma poate ajuta.Nu stiu ce sa fac nici eu.

| ionika123 a răspuns:

Pai du-te urgent la ea! Cu un buchet de flori, o cutie de ciocolat! Spune-i cat de mult o iubesti si tii la ea! Explica-i ca nu vei mai repeta aceeasi greseala!