| anonim_4396 a întrebat:

Am ranit un barbat intentionat doar ca sa nu fiu eu cea care avea de suferit, cu toate ca imi placea enorm de mult de el l-am indepartat si l-am ignorat dar acum timpul s-a intors impotriva mea... Oare de ce ma gandesc la el?

3 răspunsuri:
| anonim_7506 a răspuns:

Poate ca nu doar iti placea enorm de mult ci te indragosteai de el asa ca ar trebui sa te gandesti mai bine la ceea ce simti pentru el si atuci iti vei da seama de ce te gandesti la el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te mai gindi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da... intrebarea mea era de ce ma gandesc la el, nu ce as putea face... mai bine ar fi sa va abtineti de la raspunsurile astea fara nici un rost! tineti-le pentru voi!