| anonim_4396 a întrebat:

Am relatii sexuale de mai bine de un an, dar inca niciodata nu am avut orgasm vaginal! de ce? oare sa fie problema in mine?
am simtit doar orgasm clitorial...si acela de multe ori prin masturbare!
doar masturbare exterioara!

4 răspunsuri:
| maniunika a răspuns:

Nu,nu sunt eu persoana despre care vorbesti, si nu trebuie sa te amuzeze acest fapt...domnisoara intr-adevar poate are probleme cu sinii!

| ciprianb a răspuns:

Mai baga o fisa.incearca de multe ori

| oana90 a răspuns:

Vb pe id meu, oana90_oana90 :*

| crisfireyes80 a răspuns:

Sansele ca problema sa fie la tine sunt de 50 %. Fii perseverenta! Incearca si cu alt barbat, poate ca nu sunteti compatibili sexual... happy