| AlecSsS2002 a întrebat:

Am reușit sa mi convig prietena... Adica am fost la ea, am pus o in pat si cand sa o dezbrac, m-a bufnit rasu rău si mi-a spus ca daca vreau sa o lasam pe altadata, gg laughing))

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In acel moment ''magic'' ti-ai amintit brusc si instantaneu laughing ca o ai mult prea mica si de posibila rusine ce urma sa te cuprinda, te-a bufnit rasul. big grin

| AlecSsS2002 explică (pentru corbulalbrosu):

O am suficient, pot sa te intep si pe tine nu i problema daca esti fata

| Emilian65 a răspuns:

La ce te-ai gandit cand te-a bufnit rasul? Acum cand mai aveti planificat sa va intalniti sa faceti sex? Poate si atunci ratezi ocazia sa faci sex cu prietena.

| h3r a răspuns:

hee hee

| Victoria18 a răspuns:

Ok, dar intrebarea unde e?

| AliTheo18 a răspuns:

Uau. Saraca fata. Eu te-as fi parasit.

| Rux2000 a răspuns:

Întrebarea este de ce te'a bufnit rasul?

| BlondinaBlonda a răspuns:

De ce te-a bufnit râsul, trebuia să te gândești că din momentul in care ai vrut să întreți relații sexuale cu ea și după ai inceput să râzi ea sa simțit jicnita, data viitoare gândește bine când vrei să întreți relații sexuale cu prietena ta,... Dar totuși de ce și inceput să râzi e așa de nasoală prietena ta dezbrăcată.