| LaLaLaLoveAlex a întrebat:

Am si eu o intrebare.acum o jumatate de ora m-am intalnit cu o cunostinta si s-a uitat asa ciudat la mine si mi-a spus "fata tu esti anemica". M-a bufnit rasu si am intrebat cum adica de ce? si mi-a raspuns" doar cei anemici au oasele alea de la nas, dintre ochi cum ar veni. infundate. " am ramas asa straight face e adevarat sau e o prostie? laughing sa ma duc sa-mi fac niste analize. sau o mare prostie ce mi-a spus? trebuie sa imi fac griji? straight face dau funda celui mai concret raspuns.straight face

Răspuns Câştigător
| JiYeon a răspuns:

Hm~ dupa parerea mea nu cred ca exista o anumita trasatura fizica sau indiciu pe corp in afara de greutate si de culoarea pielii ca esti anemic O.O Totusi daca tu te simti mai ametita, ai senzatii de lesin si toate cele ai putea sa-ti faci niste analize. Nu o sa strice chiar deloc analizele pentru ca o sa stii ce ai in plus si ce ai in minus si o sa poti sa le 'reglezi'.
Si mie imi spune lumea ca sunt anemica pentru ca sunt foarte palida mereu, dar nu sunt caci mi-am facut analizele si mi-au iesit toate normale; _; Magneziul mi-a iesit in plus laughing).
Nu baga in seama tot ce ti se zice.
Sper ca te-am lamurit cat de cat; _;