| Dania_3548 a întrebat:

Am revenit cu noi detalii despre situatia mea (intrebarile anterioare). Astazi am fost la inmormantare la unchiul meu si a venit si Danut cu clasa lui pentru ca varu-miu este cu ei in scoala. Am vorbit, i-am vorbit cam urat, adica eram un pic indiferenta. Merita, nu? Asa si mi-a spus ca vrea sa fie din nou cu mine. Si s-a si jurat ca nu face baza. A spus ca ma lasa sa ma mai gandesc pana asta-seara si vorbim pe Mess si ii spun. Ce ziceti? Sa ma impac cu el? Eu inca il iubesc.

3 răspunsuri:
| chandnisharma a răspuns:

Eu zic sa te impaci cu el daca asta simti dar sa fii cu capul pe umeri, sa nu uiti cum s-a purtat ultima data cand ati fost iubiti, adica sa nu ai incredere totala in el.Cred ca oricine merita o sansahappy, cu totii facem greseli...

| love_6120 a răspuns:

Daca il iubesti impaca-te cu el
adica mai bine regreti ca te-ai impacat cu el decat daca nu te impaci

| xCaTax a răspuns:

Are dreptate Love,. Dar,. Daca te tradeaza din nou si o sa iti para rau ca te-ai impacat cu el si ca nu te-ai impacat cu el? Eu zic sa te gandesti ff bine ca si eu tot asa am facut si,. Ma tradat,. Ai grija de tine!
Bafta!kiss