| XxRoByXx0O a întrebat:

Am si eu curiozitatea AndreiRox doar ca invers... Fetelor cum arata baiatul ideal pentru voi?

Răspuns Câştigător
| NorishorPhufos a răspuns:

Hmm... intelegator, deschis, care vrea ca intr-o relatie sa fie si prietenie, sa fie deschis cu fata, sa fie si putin romantic, glumet dar si serios cand trebuie happy

8 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Fizic? Oricum numai sa nu aiba fite gen haine de firma sau creasta, cercei.
Moral? Serios, inteligent, sa nu bea, sa nu fumeze si sa nu fi avut mai mult de o prietena inaintea mea.

| Neinteresantul a răspuns:

Eu sunt baiatul ideal.

Apropo, de ce nu cauti? A mai fost pusa intrebarea asta de zeci de ori...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci barbatul ideal trebuie sa aiba 3 mari calitati:
1.Sa fie amuzant (sa te inveseleasca oricand ai nevoie)
2.Sa fie romantic (pana peste cap, daca se poate)
3.Sa fie un gentleman (calitatea asta e cam obligatorie, de fapt).

| Ella3133 a răspuns:

Pai thinking
-sa aiba niste ochi in care sa ma pierd

| AriannaAri a răspuns:

Pai...
- sa aiba bunul simt si simtul umorului
- sa puna pret pe igiena
- sa fie romantic, sincer, fidel
- sa fie ingrijit
Deocamdata cam atat imi vine in minte.

| LauraSauLura a răspuns:

Sa știe sa aprecieze o fata cu adevărat happy

| inloveforever a răspuns:

Blond,inalt,ochii albastrii si logic sa fie intelegator, romantic, glumet...

| hachy a răspuns:

Un baiat nu ar trebui judecat dupa cum arata, ci dupa cum se poarta, cum vorbeste, cat de atent este. Pentru mine trebuie sa fie romantic, sa aiba grija de mine, sa m-a faca sa rad, si sa stie cum sa ma inpace cand sunt suparata pe el.