| Lorrayne a întrebat:

Hey fetelor am si eu o curiozitate, cum arata baiatul ideal pentru voi?

Răspuns Câştigător
| marinela92 a răspuns:

Inalt brunet sa aiba o constitutie atletica si un zambet frumos si ochi caprui :X:

6 răspunsuri:
| myruna2012 a răspuns:

Putin mai inalt decat mine, brunet, ochii verzi, puternic (nici foartemusculos)
Dar de ce nu ai intrebat ''ce ati vrea sa faceti cu baiatul ideal?''
OO, da as vrea sa fac sex si sa mergem in excursii...

Exact cum fac cu iubitul meu!
Si apropo iubitul meu e la fel ca la descriere!

| WildLatte a răspuns:

Sa fie romantic, amuzant, sa ma surprinda mereu cu ceva nou, sa fie acolo cand am nevoie de el si sa stie sa ma faca fericita.

| allyn333 a răspuns:

Daca se pricepe in toate, zic eu!

| CosminutzaAdee a răspuns:

Baiatul ideal pentru mine este iubitul meulove strucksi cu bune si cu relehappyIl adorlove strucklove struck. Draga mea asteapta sa te indragostesti cu adevarat si atunci ai sa afli care este baiatul ideal pentru tinehappy:*

| AmyAmanda a răspuns:

Inalt,brunet,cu ochii verzi.Sa fie amuzant, romantic si relaxant.Cma ca iubitul meu ((:

| Macamete_Cristi_1983 a răspuns:

Ciao Lorrayne

Ciao Lorrayne! Am o veste pentru tine.Baiatul ideal nu exista.Sa iubesti este cu totul altceva.Inseamna sa accepti o persoana cu defectele pe care le are. Daca nu vei reusi acest lucru candva te vei simti foarte...singura.