| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de niste pareri sincere, daca doriti sa ma ajutati. Imi place de un baiat cam de 1 an si jumatate si stiu ca si el pentru ca m-a intrebat de multe ori daca vreau sa fim impreuna (am fost doar 1 saptamana acum prin martie)apoi se ruga sa ne impacam, se dadea la mine. Dar in acelasi timp se dadea si la alte fete.De exemplu acum in vacanta, se tot da la o fata.In trecut ea se ruga de el sa fie impreuna, el profita. O intreba daca vrea sa se culce cu el s. a. Si de fiecare data o intreba daca vrea sa fie cu el, ea accepta, dar nu dura mult relatia.Acum ea e cu un baiat, iar baiatul pe care il plac eu, e cam gelos. O bag des in seama, iar pe prietenul ei vrea sa-l bata. Eu l-am bagat in seama, am vorbit cu el, mi-a zis ca ma fac din ce in ce mai frumoasa si ma asteptam sa ma mai bage si el in seama zilele urmatoare dar nu. Tot pe ea o baga in seama. Oare de ce? Chiar tine la ea sau vrea doar o aventura? La mine le zicea celorlati ca chiar tine, atunci daca tine la mine de ce nu ma mai baga in seama?

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Vrea se se culce cu aman2 nu tine l nici una.nu o iubeste pe nici una sau iubeste corpurile voastre.

| Lavii_3618 a răspuns:

Cam complicata situatia ta. dupa cum pare baiatul asta nu este de tine. daca intr`adevar tinea la tine nu ar sta dupa fata aia.presupun ca`i plac aventurile. vrea sa profite cat mai mult.

| LexieD a răspuns:

Isi bate joc de amandoua
mai bine gaseste alt baiat decat cocalarul asta...