| jessica_4190 a întrebat:

Am si eu o confuzie.Acum de curand am inceput sa vb cu un baiat.(ne cunosteam de mult da n-am avut ocazia sa vb). ne-am imprietenit, chiar am fost de cateva ori la el si am povestit. El a incercat sa ma sarute dar l-am refuzat. Apoi cand ne-am vazut ne-am sarutat. a spus ca vrea sa fiu iubita lui.si eu l-am refuzat. a insistat iar eu acelasi raspuns. a doua zi nu a mai zis nimic ca si cand nu s-ar fi intamplatstraight face... ce sa cred?( a fost o aventura sau la deranjat refuzul meu?).

4 răspunsuri:
| Piticutsss a răspuns:

Cred ca pur si simplu l-a deranjat refuzul tau happy. Baietilor nu prea le plac sa fie refuzati, mai ales cand vine vorba de o fata pe care o plac. Acum am si eu o intrebare happy De ce nu vrei sa fii cu el?

Răspuns utilizator avertizat
| Adina_7794 a răspuns:

Nu inteleg care a fost planul tau. Vrei sa fiti doar prieteni sau l-ai refuzat cu gandul de a deveni mai "interesanta", dorind sa insiste si sa tot insiste sa fiti impreuna? Daca e a doua varianta, fi atenta ce iti spun. Un baiat insista la o fata de doua, trei ori, dar dupa aia se plictiseste. C'est la vie! Asa-s baietii. Orgoliul lor nu suporta sa fie refuzati intr-una.

| jessica_4190 explică:

Funda:X