| inger02 a întrebat:

Am si eu o intrebare adresata baietilorwinking
va plac fetele cu buze mai groase sau subtiri si de ce?
va place mai mult fundul bombat si dc?
funda. raspundeti cu seriozitate tongue

Răspuns Câştigător
| tvictory68 a răspuns:

Buze mai groase= mai senzuala, simti mai mult la un sarut. Fund bombat= ai de ce stringe. Oare ai inteles ceva? Ce am scrii e valabil in cazul meu, alti baieti simt altceva.

5 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Nu-mi plac fetele cu buze groase ca de fiecare data cand vad asa o fata pe strada imi vine sa o acuz ca mi-a furat pompa de wc.

Caracterul ei, felul ei de a fi > fund bombat si buze senzuale.

| xMoTaNeL a răspuns:

Buze groase:1-e mai frumoasa
2-isi face treaba mai bine
Fund bombat:1-Pasarica mai stransa.
2-Ai de ce apuca
3-Maxima de bunaciune.
Buze groase+fund bombat+ tate=Fata maxima.
Sper ca te'am lamurit.

| Feliciann a răspuns:

Groase sunt mai misto sunt mai senzuale in Cazul sarutului dar au si o forma Penisoidala. Fundul este frumos cand este asezat pe niste picioare frumoase.

Funda?

| Dragonasu47 a răspuns:

Groase - Nustiu...
Bombat - Ca nu sunt gay

| frank1777 a răspuns:

Mai sunt multe fete superbe cu buze subtiri, la unele chiar le sta bine asa cat despre fund nu neaparat bombat...