| 00mariiia00 a întrebat:

De ce le plac băieților atât de mult fetele cu fundul bombat?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Serios? tu ai văzut cum arată un fund calumea?! laughing Sunt fată și-i înțeleg, e normal să se uite și să fie atrași, contează să nu se rezume doar la asta

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca-i vorba de instinctul sexual si excitatie.

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa nu-i crezi pe toti si tot ceea ce afirma ei, fiindca majoritatea sunt de fapt mincinosi. Daca reusesc sa aiba o femeie in acea clipa au uitat de forma fundului ei. Garantat. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| OctavianSps a răspuns:

Cine a afirmat lucrul asta? Pe mine personal m-ar impresiona mai degraba manierele, mintea si bunul simt decat acel fund bombat despre care spui. Si ca sa nu devin ipocrit, evident ca mi-ar placea ca persoana sa arate dragutel la fata cat de cat.