| Darius_4819 a întrebat:

Am si eu o intrebare! Am facut sex neprotejat cu prietena mea... a luat postinor dar inainte de ciclu cu vreo 2 zile ia aparut niste scurgeri maronii de la ce sa fie? Ciclu i-a venit poate sa fie insarcinata?

Răspuns Câştigător
| liviu42 a răspuns:

Deci acele pastile fac niste dereglari in organism si ca atare sunt si anumite probleme care apar. Nimeni nu iti poate spune de aici daca este sau nu insarcinata. Nu se poate face un tuseu vaginal sau analiza a prietenei tale online. Asa ca pe viitor sa va protejati, ca sa nu mai disperati dupa ce a-ti comis fapta""

5 răspunsuri:
| Acadeeeaa a răspuns:

Nu stiu daca e insarcinata, dar posibil sa fie o infectie.straight face cred ca e bine sa mearga la un doctor.

| chelie91ptm a răspuns:

Poti tu insarcinat.

| chelie91ptm a răspuns:

Poti fi tu insarcinat.

| emima a răspuns:

Mai bine s-ar duce la ginecolog poate sa fie o infectie

| Zazu a răspuns:

Daca nu a avut o infectie recenta, este normal sa aiba scurgerii maronii, uterul se contracta si elimina mucoasa care ar fi trebuit sa gazduiasca un bebe.La inceputul menstrei sau la sfarsit este destul de comun sa ai scurgeri maronii.