| redfoxxi a întrebat:

daca ma doare sub burta si sanii si capu si mai am si scurgeri vaginale maronii credeti ca poate fi o problema hormonala sau sarcina? Deoarece inainte cu o saptamana am facut sex neprotejat, dupa care peste 2 zile mi-a venit ciclu (asta am mai scris si in intrebarea anterioara), iar toate durerile astea au aparut dupa 2 zile dupa terminarea menstruatiei.

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca actul sexual a avut loc cu doua zile inainte de menstruatie, nu poti fi gravida. Aceste simptome sunt niste dereglari hormonale.

| CLCQ a răspuns:

Cel mai probabil ai altceva, chiar o infectie e posibila. Urgent un consult la un ginecolog.