| XomeX a întrebat:

Am o colega in clasa si imi place de ea. ce pot face sa fiu cu ea, va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Alina21n a răspuns:

Nu te grabi. Deveniti prieteni, observa ce fel de persoana este si apoi te gandesti la mai mult. Dar ca sa deveniti prieteni fi tu insuti. Iti urez mult succes! Si apropo nu o intreba imediata daca vrea sa fie cu tine pentru ca raspunsu va fi "nu". Las-o sa te cunoasca si de abia apoi faci ceva miscare. Ai inteles? Succes!

3 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Depinde foarte mult in ce relatie te aflii tu cu ea in momentul acesta. Daca nu va intelegeti prea bine sau daca nici nu va bagati in seama (nu prea vorbiti unu cu celalalt) e mai greu, ca si cum ai luao de la 0, va trebuie sa vb cu ea, sa va cunoasteti (sa nu te grabesti, daca abia incepeti sa vb mai intai vb sa va cunoasteti apoi sa deveniti prieteni buni etc, asta timp de cel putin 3~4 saptamani) si apoi ii spui ca o placi, atunci cand si ea te considera ca pe un amic bun;
Daca voi deja vb si va cunoasteti bine, ii zici si tu asa ca vrei sa ii zici cv mai important intr-un loc mai retras, ii zici in fata, nu pe mess sau la tel fiindca pari un copil care se joaca si ii e rusine de tine, ii zici in fata privindo in ochi ca sa ii demnostrezi ca sentimentele tale sunt sincere.
Sper ca team ajuat. Funda? Plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| Alina21n a răspuns:

Multumesc frumos pentru funda:*

| pidgeotto1 a răspuns:

Dar cati ani ai?