| Uitama a întrebat:

Buna! Sunt băiat și profa de romana ne recita o poezie de Eminescu, iar mi s-a sculat soldatelul.
Nu este problema de la profa, ci de la poezie.
Am încercat și acasă sa ascult poezii de eminescu audio și mi s-a sculat.
Ar trebui sa ma ingrijorez?!?!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta inseamna că cel de jos apreciază poeziile lui Eminescu.
Că cel de sus zboară prin nori.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i de la nici o poezie, ci de la creierasul tau obsedat cu sexul si masturbarea.

| LordCristobal a răspuns:

Daca nu se scoala la femei e bine macar ca se scoala la poezii.Cred ca esti liriosexual.laughing)

| Lupică27 a răspuns:

Iar tu ma? iti simteam lipsa de doua zile

| AntonIacobescu619 a răspuns:

Ar trebui sa te ingrijorezI daca nu asculti si Ioan Slavici