| busu11 a întrebat:

Am o prietena si tin o relatie la distanta cu ea, si acum de curand vreau sa ma combin cu altcineva din oras cumine. Ce ar trebui sa fac sa renunt la relatia la distanta sau sa continui cu amandoua?

6 răspunsuri:
| busu11 explică:

Sadsad

| neutrino a răspuns:

Dupa cum pui problema, nu esti in stare de nici una.

| Cristi19 a răspuns:

Relatiile la distanta nu merg, doar te amagesti si ajungi sa suferi daca chiar o sa tii la ea

| RedHots a răspuns:

Renunta la una dintre ele. Pastrandu-le pe amandoua iti bati joc de ele.

| Ada_Kertesz_1992 a răspuns:

Pai...normal,este sa te desparti de acea persoana la distanta. Daca nu, faci cum vrei.Nu cred ca vrei sa o ai pe constiinta, sau dupa aia sa afle de la altcineva sau prin alte metode.

| Lauurica a răspuns:

Simplu, o alegi pe aia care tii mai mult. Daca nu tii la niciuna, pe cea mai buna:->