| lorant101010 a întrebat:

Vreau sa o invit pe fata pe care o plac in oras sa o invit sa fiu numai eu cu ea sau sa mai invit si o prietena de a ei? Si spuneti-mi unde ar trebui sa o duc la un suc la o inghetata amandoua dati-mi exemplebig grin!

Răspuns Câştigător
| frumushika09 a răspuns:

Poti sa le duci acolo daca sunteti 3, dar daca sunteti doar voi 2 ar fi romantic sa mergeti intr-un parc... e chiar foarte romantic acolo!

7 răspunsuri:
| Ela_PuRpLe a răspuns:

Pai daca iti place de ea, invit-o numai pe ea sa fiti numai voi doi. Puteti merge in parc, la o cofetarie de exemplu.
Succes!happy

| αndï a răspuns:

Fi misterios happy le cam place la fete sa le spui " vi si tu la un suc, dar decat noi doi ca am ceva special " laughing sau chesti de astea daca vrei sa fi singur, eu as recomanda sa fi decat tu cu ea, daca are o prietena sunt amandoua puse pe mistouri si nu scoti nimic, decat in cazul in care o sti tu pe fata cealalta si ai incredere in ea ca nu se baga intre voi 2 big grin

| Mirela a răspuns:

Pai uite, daca nu vine singura atunci spune-i ca poate sa.si ia si o prietena cu ea, si tu daca ai un prieten f bun il ei si pe el.Si cred ca cel mai bine e la o plimbare. n parc love struck [sau intreab. o pe mess (inainte sa o invitsi in oras cu o zi :d ca sa nu ii dai de banuit c intentii ai)cum isi petrece timpul in oras, unde. i plc sa mearga]
asa.si dupa [1zi, 2] intreab. o daca vrea sa iejiti :d si daca rasp e negativ. spune-i ca poate veni si cu o prietena.

Sper sa t ajute :*

| nufar a răspuns:

Iesi la plimbare numai cu ea, mergeti undeva intr-un parc linistit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dule intr-un bar pe amandoua si tragele-o!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebe sa o intrebi cei place si atunci o duci si ii descri sentimentele fata de ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La un suc inghetata si sa ne plimbam prin parc si sa vb.