| Zsolti6 a întrebat:

Am şi eu o intrebare catre fete.
De ce toate fetele spun ca ele cauta baieti care sa le aprecieze, sa nu bea si sa nu fumeze, sa le respecte si sa le iubeasca iar cand gasesc un baiat care sa le aprecieze il inseala?
De ce atunci cand fetele gasesc baiatul ideal pe care si-l doresc de mult timp aleg sa isi bata joc de el?

Răspuns Câştigător
| EyelessJackLover a răspuns:

Pentru ca fetele alea is superficiale. Zic ca vor baieti de genul asta doar ca sa dea bine in ochii lumii...cand ele is moarte dupa cocalari...

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ba frate eu inca n-am gasit o fata sincera si serioasa ce dumnezeu sa spun? am observat ca le place sa minta, sa-si bata joc de baieti, explicatia e prin faptul ca multi baieti isi bat joc de ele si apoi ele isi bate joc de alti baieti, fiecare e diferit ce sa spun

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu poti extinde astfel de aprecieri, ar insemna sa generalizezii ceea ce nu este corect.

| neutrino a răspuns:

Sa intelegem ca tu esti acel baiat frumos si plin de calitati, de care fetele isi bat joc?

| LoveSleep a răspuns:

Un băiat care nu bea, nu fumeaza, le respectă și le iubește necondiționat nu e un băiat "perfect".
Imperfecțiunile își au rolul lor. Dacă ea are o părere iar a ta e diferită nu trebuie să ți-o schimbi doar să-i faci pe plac, sperând că asta te va propulsa direct spre inima ei. Poate pentru un moment, dar după un timp o să se plictisească de atâta lingușeală și complimente.

| Holiday a răspuns:

Pentru ca ori e urat, ori e prost, ori amandoua.

| BizSinir a răspuns (pentru Holiday):

Cel mai corect raspuns +o completare de obicei acest tip de baiat te mai si dispera cu telefoanele si face colaje pe facebook cu poze de te mai face de ras si prietenelor (y)
Felicitari! rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu chiar le crezi cand spun asta? ce naiba mai laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica? Ce insinuezi? Ca mintim? O_O. Eu una chiar caut un baiat care sa ma aprecieze, sa ma respecte si sa ma iubeasca.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

E un subiect care trebuie sa iti explic multe si indelugat ca sa inteleg ce vreau sa zic. nu mintiti, dar pe viitor nu mai va atrage ce va atragea la inceput, sa zic asa. o sa vezi si tu in 10 15 ani ce vreau sa zic.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

"dar pe viitor nu mai va atrage ce va atragea la inceput,"- Ce te face sa crezi asta? Mereu o sa apreciez la un baiat iubirea si respectul lui, indiferent de cat timp suntem impreuna. " o sa vezi si tu in 10 15 ani ce vreau sa zic."-Nu imi schimb eu conceptiile asa de usor.winking

| Țoglă a răspuns:

Pentru că se plictisesc.

| AlexDFY a răspuns:

Doar vor sa isi bata joc, frate, fetele se plictisesc repede, orice ai zice.Si o sa vezi, ca fetele aleg mereu baiatul ala, mai golan sa zic asa, nu un tip la locul lui.