| ArinaDeDe a întrebat:

Intrebare pentru fete: Ce va place cel mai mult la baieti? Cum este baiatul ideal pentru voi?

8 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Băiatul care ar rămâne lângă mine,care ar înţelege ce spun şi când nu vorbesc,doar să-mi caute privirea şi să-mi aline lacrima ce aşteaptă să-mi cadă cu un gând de suferinţă,să-mi înţeleagă trauma şi să nu se îndepărteze,ci să-mi alunge teama, să-mi ofere încredere. Băiatul care ar păşi odată cu mine pe drumul vieţii, primindu-mă în suflet şi ascultând glasul ce spune suav ce spune " Rămâi " atunci când simt că am nevoie de o îmbrăţişare sau o vorbă caldă ca de aerul pe care îl respir.Nobody4Nobody.

| corinusdeplus a răspuns:

Buna! imi place cand desi stiu ca nu se pricep, ei se tot baga sa repare lucruri.Imi place ca desi nu cred ca ne inteleg, ne aproba mereu si ca desi nu recunosc si ei sufera si plang cateodata.imi place cand imi spune ca mi-a iesit mancarea perfecta desi eu stiu ca am scapat sarea in ea.Imi place si defectele lor, pentru ca fara defecte nu am vedea calitatile...

| corinusdeplus a răspuns (pentru corinusdeplus):

Iar baiatul ideal pentru mine este unul care ma intelege, care ma apreciaza si ma iubeste sincer. Unul care sa aiba bani suficienti sa traim decent si cu care pot vb deschis orice.Desi nu cred ca exista baiat perfect, nu trebuie sa incetam in a-l cautalaughing

| 230295 a răspuns:

Ma 1 la mana eu nu ma uit la aspect.bine sa nu exageram nici sa nu ma fac de ras cu el pe strada...pai cel mai important e caracteru sa te iubeasca si sa va intelegeti asta conteaza cel mai mult.mie la prietenul mei imi place totulbig grin da cel mai mult parul ochii si buzele=p~

| Woodenpints91 a răspuns:

Visaţi în continuare. Atât de frumos arătaţi când vă minţiţi singure...

| Ando1dul a răspuns:

Mda stiu ca nu sunt fata dar imi dau cu parerea la ce imi place la o fatawinkingculoarea parului nu prea conteaza atat timp cat e frumoasa.sa nu fie grasa, sa nu fie fitoasa, sa nu "miroasa" si sa rada multlaughing

| Alexutzapoopuic a răspuns:

Baiatul ideal nu ar trebui sa fie neaparat frumos sau bogat dar sincer, bun si intelegator

| tatiiianaa a răspuns:

La corp, la dinti, si la fata :p