| Saiko2502 a întrebat:

Am si eu o intrebare: ce cadou sa-i iau prietenului meu de ziua indragostitilor? Sa-i mai iau cadou? Si daca ii iau care ar fi cadoul potrivit pentru el? aveti vreo sugestie?

2 răspunsuri:
| berelahalba a răspuns:

Nimic valentines day's e o mizerie,o afacere, o sarbatoare comerciala, un chici... daca vrei ma asculti daca nu mie egal, nu i-as lua nimic si daca se supara inseamna ca e pe fetita, maturizativa odata si nu mai puneti botu la toate cacaturile

| anna_8775 a răspuns:

Pai depinde. daca el te intreaba daca vrei ceva,,, sau vezi sh tu daca se asteapta sa ii iei ceva...de exemplu...un album cu voi 2! te pup!