| awellla69 a întrebat:

Ce impresie/ parere va face un baiat care are o relatie de 2 ani si ceva, adica totusi relatie destul de serioasa, dar care ii mai scrie si la fosta lui prietena si se intereseaza de ea, ba mai mult se si saruta pe ascuns cu ea. Vreau parerile voastre happy

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

E o parte din trecutul lui, nu inseamna ca daca nu isi vezi sora 10 ani numai ti la ea cand o vezi, cand vedem pe cineva sentimentele renasc mereu fie ele pozitive sau negative, poate ca iubeste pe ambele poate sta ca a stat cu a doua sa o uite pe prima da cum nu a reusit acuma e obisnuit cu a doua i e greu sa se desparte de ea, asa ca sta cu ambele, ambele find ceea ce a vrut de la inceput un fel de completare a ei

8 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Asta nu e relatie serioasa,winkingparerea mea, e daca iti plc sa stai cu el stai, dar nu sta degeaba, sa va uitati unul la altul cu pupicei saruturi si etc, e aiurea. Nu inteleg ideea de relatie serioasa, tind sa cred ca ceea ce zc tu relatie serioasa, ar fi atunci cand ai un boufriend, care iti imparti timpul, sentimentele si patul chiar.
Daca ii mai vorbeste la fosta prietena, stie sigur ce vrea, probabil tu esti mai simpatica ca ea, insa ea ofera ce tu nu poti oferi, ca tot vorbeai de relatie serioasa, eu cred ca e acea relatie, care ...mai e un pic pana sa ve legati la cap, si sa aveti aceleasi acoperis impreuna, si pana sa ii iei tu numele. Succes

| corbulalbrosu a răspuns:

O persoana care nu dovedeste ca s-ar fi maturizat si care nu poate prezenta nici prea multa incredere. Are/prezinta comportamentul tipic de labilitate al baietilor imaturi din toate punctele de vedere.

| sofisis a răspuns:

Sa inteleg ca tu esti fosta...
Tu vrei sa iti incepi viata sexuala cu actualul tau iubit dar te saruti pe la colturi cu fostul...mai bine ai intreba ce parerea ar trebui sa ai despre tine, nu despre el.

| e1xtz a răspuns (pentru sofisis):

Like!
Cel mai bun raspuns, intuitie si detaliu...detaliile fac diferenta.

| gemeni6226 a răspuns:

Nu iubeste cu adevarat pe nici una.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Daca esti actuala, spune-i bancul cu guma, sau cu dealul.Incheie orice relatie cu el, nu ai decat de suferit daca ramai pe calea asta.
Daca esti fostalaughing, acelasi lucru.un barbat onorabil nu si-ar bate joc de iubita luithinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un jegos.

| sensualus a răspuns:

Hmm, pai poate i place in trei