| DarthRevan a întrebat:

Cum poti atrage mai multe fete daca esti baiat, dar nu ma intereseaza o relatie, vreau doar o prietenie.Problema este ca eu sunt destul de serios si nu mai sunt copilaros.Iar fetel nu sunt mature asa cum se spune, continua sa fie superficiale si pe interes.Eu vreau sa gasesc o prietena care sa nu fie asa, o fata mai serioasa? ce parere aveti
Nu ma intereseaza realtiile de dragoste, vreau doar o fata cu care sa ma inteleg si mai matura, am 16 ani dar fetele mele sunt imature si ma enerveaza uneroi greu sa fi tolerant cu ele

Răspuns Câştigător
| NowRelax a răspuns:

Pai vezi tu prietene,trebuie sa stii si sa mai razi,nu doar in poze. Daca tu zambesti doar de Craciun si de ziua ta,e normal ca e nasol.Fa-le sa se simta bine in preajma ta,da-le sperante,lasa-le sa moara dupa tine,intelegi? Fa-le sa creada ca e reciproc,dar tine-te tare,pana crezi ca dai de fata potrivita. :* Eu unul am dat,vezi tu,nu toate sunt superficiale si imature happy. Sper ca te-am ajutat, sa nu mi-o iei in nume de rau, dar stii tu "un sut in fund, e un pas inainte". Mult noroc in continuare.

If you don`t understand now, understand later.
Enyx

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oarecum te cred. in ziua de azi e minciuna aia care iese pe gura tuturor " fetele sunt mai mature". pe dracu. acum cateva saptamani, am iesit cu un bun amic si a chemat si o fata pentru mine. subiectul ei cel mai interesant era fb, ca dupa 10 minute i-am zis frumos sa taca, ca deja ma durea capul. si avea naiba 19 ani, ce pretentii ai tu la alea de 15 ani. daca intr-adevar e o fata cu "carte, s-ar putea sa fie o infumurata de aia care te corecteaza pentru cea mai mica greseala (cum multi o fac pe aici) sau sa fie o dobitoaca " ca aia. se pare ca ori alegi intre ele, ori pe niciuna. asteapta sa mai cresti daca vrei ceva serios.

| DarthRevan explică (pentru anonim_4396):

Asta si vreau, sa astept.Colegii mei se mira ca eu nu am avut relatii, si mie nu mi se pare nimic iesit din comun.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DarthRevan):

Parca ei au avut relatii. aia e prosteala. nu am pretentii la toti dobitocii sa inteleaga ce inseamna o relatie. nu doar tinut de mana si sa se sarute.