| Blnda17 a întrebat:

Am si eu o intrebare:Ce pot sa fac sa nu imi mai plictisesc iubitul? Stiu ca suna aiurea dar o perioada ne-am tot certat si cand am iesit ultima oara mi-a zis ca de asta nu iese cu mine ca ne plictisim pentru ca eu nu zic mai nimic si ca il plictisesc.Mentionez ca el are 20 de ani si eu 17 si suntem impreuna de 1 an.

Răspuns Câştigător
| Elena_1404 a răspuns:

Pai. depinde. poate ca nu tine la tine,ceea ce nu prea cred odata ce aveti un an impreuna. Totusi,trebuie sa fii constienta ca dupa un timp te plictisesti de cel de-alaturi,asta este. Sfatul meu este sa-l lasi sa vorbeasca si el mai mult,sa-ti explice problemele lui. Lasa-l mai libertin,intalniti-va mai rarut o perioada,pana se calmeaza apele. Nu uita sa ii spui totul verde-fatis. Altfel, nu va stii ceea ce gandesti si ce vrei tu de fapt. Fa-l si pe el sa-ti zica totul si ce vrea de la relatie, pentru ca asa vei fi si tu lamurita!

5 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Fii o fata de actiune.fii o fata rea.numai fii pudica.

| KostyCool a răspuns:

Pai ducetiva undeva cu prietenii sau la pizza, la un suc...Bafta!

| anonimCelebru a răspuns:

Poate nu trebuie sa zici nimk, trebuie sa faci cevabig grin

| Blnda17 explică:

Nu e vorba ca s-a plictisit de mine pentru ca stiu sigur ca ma iubeste doar ca.nu prea mai comunicam.M-am schimbat si eu f. mult si mi-e frica sa nu il pierd din nou.Cum as putea fi nu stiu...mai amuzanta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaa nu te supara cu mine,s-a plictisit de tine in totalitate,deci nu ai cum sa il faci,pentru ca el incearca sa isi caute alta distractie,na nu vreau sa iti zic lucrurile astea aiurea, dar cand u nici nu vb si l-ai plictisit deja ii batator la ochi, nu are rost sa o lungesti cu el crede-mabig grin