| jasmine11 a întrebat:

nu mai stiu ce sa fac. astazi prietenul meu a venti la mine, si imi tot ascundea nuste lucruri, ultima oara, ne-am certat din cauza ca a vrut merge la discoteca, si nu am fost de acord, acum asta mi-a ascuns, nu mi-a vrut spune ca merge, si am aflat, m-a tot alintat, mi-a spus ca ma iubeste numai pe mine si nu o sa faca nimic, si tot asa, si acum inainte sa plece, i-am zis sa mai ramana cu mine, daca chiar ma iubeste, si a plecat, iar eu i-am zis ca tot pr lui sunt mai imp decat mine, si nu i-am mai zis nimic, si a plecat, cu ei pleaca peste tot, iar eu daca il rog sa mergem o plimbare ma refuza, si nu am mai iesit impreuna de mult timp, numai cu ei, spuneti ce sa mai fac? mi-a promis ca se schimba dar nu a fost asa. va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Despartate de el. ce rost are sa fi cu cineva la care nu-i pasa de tine si pune mereu prieteni pe primul loc. Daca te iubeste te va ruga sa te intorci l el si iti va demostra k te iubeste schimbanduse cu adevarat:X

| neverletmego a răspuns:

Am avut si eu un prieten asa la un moment dat. Am fost destul de naiva si prostuta incat sa-l iubesc... dar mi-am dat seama ca nu merita. O persoana care te iubeste isi face timp si pentru tinewinking